آموزش

آزمایشگاه مجازی کلاس علوم

واقعیت مجازی دیگر بخشی از آینده دور، و مختص بازی و سرگرمی نیست. مایکل بودکر می‌خواهد از ان استفاده کند تا تحصیلات پر کیفیت را قابل دسترس‌تر کند. در این سخنرانی پر طراوت، ایده‌ای را مطرح می‌کند که روش تدریس علوم در مدارس را متحول خواهد کرد.

بیشتر بخوانید »
تمرین دهنده بوکس | یک ایده
ایده

تمرین دهنده بوکس

ایده ای برای کمک به علاقمندان بوکس ، در این ایده پنلی طراحی شده که دارای تمرین های مختلف می باشد و کمک می کند تا سرعت عمل، قدرت و.. در ورزشکار تقویت شود ، این پنل دارای سنسورهای تشخیص دهنده میزان قدرت می باشد این دستگاه می تواند روند رشد ورزشکار را پیگیری کند .

بیشتر بخوانید »
هیولاهای تعاملی برای آموزش کودکان | یک ایده
ایده

هیولاهای تعاملی برای آموزش کودکان

ایده ای ساده برای آموزش کودکان ، در این ایده یکسری شخصیت عروسکی (هیولا ) طراحی شده تا یکسری مفاهیم را به بچه ها آموزش دهند. این عروسک های قابلیت اتصال به اپلیکیشن موبایل را دارند و والدین می توانند یکسری دستورالعمل را برای بچه ها اجرا کنند .

بیشتر بخوانید »
تلفیق دوربین و کوادکوپتر | یک ایده
ایده

تلفیق دوربین و کوادکوپتر

ایده ای جالب تلفیق دوربین و کوادکوپتر ، در این ایده که برای خلق تصاویر جذاب طراحی شده سیستمی قرار داده شده تا کنترل کوادکوپتر از طریق موبایل انجام شود و تصاویر برای موبایل ارسال شود .
وزن این دستگاه ۲۰۰ گرم و ۱۷۰ میلیمتر فضا دارد .
نرم افزار ویژه PITTA این امکان را فراهم کرده تا با مشخص کردن یک هدف دوربین با فاصله مشخص هدف را دنبال کند

بیشتر بخوانید »
اندرو پلینگ دانشمندی که از سیب گوش می سازد
آموزش

اندرو پلینگ دانشمندی که از سیب گوش می سازد

اندرو پلینگ یک بیوهکر است [دستکاری با مواد زیستی]، و طبیعت سخت افزار اوست. مواد مورد علاقه او ساده ترین ها هستند (و گاهی اوقات آنها را بین ضایعات دورریز پیدا میکند). او گوش‌های واقعی انسان را با کار روی ساختار سلولوزی تشکیل دهنده سیب، «پرورش» می‌دهد، کاری پیشگامانه در پروسه ای که ممکن است روزی برای تعمیر اعضای بدن به طور امن و ارزان استفاده شود.

بیشتر بخوانید »
ربات انسان نمای اطلس با قدرت تعادل فوق العاده | یک ایده
ایده

ربات انسان نمای اطلس

ایده ای که خیلی وقته در حال تکمیل شدن می باشد .ربات انسان نمای Atlas رباتی ویژه می باشد که دارای سرعت عمل بالا و قدرت تعادل فوق العاده نسبت به ربات های قبل می باشد .
این ربات دارای ۱٫۵ متر ارتفاع و ۷۵ کیلوگرم وزن ، ۱۱ کیلو گرم قدرت جابجایی می باشد ، Atlas بوسیله پیرینت سه بعدی ساخته شده است .

بیشتر بخوانید »
کلاه موتورسواری با قابلیت اتصال به گوشی | یک ایده
ایده

کلاه موتورسواری با قابلیت اتصال به گوشی

ایده ای جالب برای موتور سواران ، کلاه ایمنی با قابلیت اتصال به گوشی ، این کلاه دارای دوربین ، سیستم بلوتوث ، اسپیکر ، میکروفون ، Wifi , GPS , .. می باشد ، همچنین اپلیکیشن مخصوصی برای استفاده از کلاه طراحی شده تا شما بهتر بتوانید از امکانات کلاه استفاده کنید .

بیشتر بخوانید »
تبدیل ماشین عادی به ماشین هوشمند با قابلیت رانندگی | یک ایده
ایده

تبدیل ماشین عادی به ماشین هوشمند

ایده ای جذاب ، کنترل ماشین با استفاده از یک سری ابزار و کیت که به ماشین اضافه می شود در این ایده شما می توانید بعد از نصب سیستم بر روی ماشین دیگر رانندگی نکنید بلکه سیستم به صورت اتوماتیک رانندگی را انجام می دهد .

بیشتر بخوانید »
ربات انسان نما ساخته شده با پیرینتر سه بعدی-یک ایده
ایده

ربات انسان نما

یده ای فوق العاده جذاب ، در این ایده رباتی طراحی و ساخته شده که دارای امکانات متفاوتی می باشد و همچنین تمام اطلاعات مربوط به ساخت در اختیار عموم قرار گرفته این پروژه در سایت wevolver به صورت Open Source قرار گرفته است .
این پروژه از سال ۲۰۱۲ توسط Gael Langevin طراحی و قطعه قطعه ساخته و در حال تکمیل می باشد .

بیشتر بخوانید »
ساخت ربات با استفاده از پیرینتر سه بعدی | یک ایده
ایده

ساخت ربات با استفاده از پیرینتر سه بعدی

ایده ای فوق العاده زیبا ، در این ایده رباتی طراحی شده که قابلیت برنامه ریزی ربات برای کاربر فراهم شده حتی نقشه های ساخت ربات با پیرینتر سه بعدی ارائه شده . ویژگی جالب دیگه ای که این ایده داره قابلیلت اتصال ربات با سنسور های مختلف است که می تواند به بیمارانی که دچار بیماری های حرکتی هستند کمک کند .

بیشتر بخوانید »