ایده

جوراب برای ورزش و درمان

در این ایده اپلیکیشن ورزشی برای دویدن و راه رفتن طراحی شده که به یک سری سنسور پوشیدنی متصل می شود در این ایده سنسورهای پوشیدنی دو مدل است یکی سنسورهایی که در جوراب قرار گرفته و با فشار پا فعال می شوند و داده ها بوسیله یک کیت متصل به جوراب که دارای بولوتوث می باشد به اپلیکیشن ارسال می شود

بیشتر بخوانید »
ایده

گجتی ایرانی برای گم نشدن وسایل

در این ایده گجت کوچکی طراحی شده بنام فایندیما که به شما کمک می کند تا وسایل خود را گم نکنید این گجت کوچک طراحی شده به وسیله بلوتوث به اپلیکیشنی متصل است ، شما می توانید فایندیما را به دسته کلید یا کیف خودتان متصل کنید و در صورتی که فاصله پیدا کنید یا وسیله خود را گم کردید بوسیله گوشی پیدا کنید و اگر گوشی گم شد بوسیله فایندیما می تونید پیدا کنید.

بیشتر بخوانید »
ایده

ایده ای برای کنترل وسایل برقی و محاسبه میزان مصرف

پلاگین Parce One یک پلاگین هوشمند انقلابی است که امکان کنترل هر دستگاه الکترونیکی مجهز را از طریق برنامه و کنترل صدای سیری امکان پذیر می کند! این به این معنی است که شما می توانید خلق و خوی خود رابا نور تنظیم کنید، آهنگ های مورد علاقه خود را روشن کنید،و کل خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید این پلاگین را می توانید بوسیله Wi-Fi برای HomeKit (سیستم هوشمند اپل) استفاده کرد.

بیشتر بخوانید »
ایده

دستگاه تشخیص دهنده وضعیت هوا

در این ایده دستگاهی به نام FLOWطراحی شده که گازهای مضر و مواد شیمیایی موجود در هوا را اندازه‌گیری کرده و به نمایش می‌گذارد ، در این ایده سعی می شود تا شما را راهنمایی کند به بهترین مسیر هوا، شرکت Plum Labs این دستگاه کوچک را به همراه اپلیکیشن مخصوص تلفن همراه آن، در نمایشگاه CES 2017 معرفی کرد.

بیشتر بخوانید »
ایده

دستبندی ویژه نابینایان

در این ایده دستگاهی شبیه دستبند طراحی شده که در آن سنسوری قرار دارد که با استفاده از تکنولوژی سونار کار می کند و با استفاده از ارتعاشی که ایجاد می کند به شما کمک می کند تا از محیط اطراف آگاهی پیدا کنید . این دستگاه می تواند اشیایی که در فاصله ٤ متری قرار دارند را ردیابی کند .

بیشتر بخوانید »