ابزار

ماسک جوشکاری با قابلیت های جدید

در این ایده که مشکلات فعلی که در موقع جوشکاری مثل گرما درون کلاه ،وزن سنگین کلاه ها،جریان هوای ضعیف ، گاز های سمی موقع جوش کاری ، پرتوهای مضر UV/IR وجود دارد را با طراحی کلاه مخصوص حل کرده همچنین یک سری ویژگی های جدید به کلاه طراحی شده اضافه کرده مثل اتصال به گوشی همراه ، اجازه ارتباط فوری با همکار

بیشتر بخوانید »
ایده

ربات سایبورگ

تجهیزات ایمنی روز به روز در حال تکامل است . در حال حاضر، Cyberdyne با انتشار( HAL) (Hybrid Assistive Limb) یک جهش بزرگ در تجهیزات ایمنی گرفته است. HAL اولین ربات سایبورگ در جهان است که با استفاده از آن می توان عملکردهای بدنی را بهبود، پشتیبانی و افزایش داد. اساسا، HAL هوش مصنوعی هوشمند است، کمک به فردی که دچار مشکلات حرکتی هستند HALباعث می شود که انرژی بیشتری از موتور به دست آورند.

بیشتر بخوانید »
ایده

جوراب برای ورزش و درمان

در این ایده اپلیکیشن ورزشی برای دویدن و راه رفتن طراحی شده که به یک سری سنسور پوشیدنی متصل می شود در این ایده سنسورهای پوشیدنی دو مدل است یکی سنسورهایی که در جوراب قرار گرفته و با فشار پا فعال می شوند و داده ها بوسیله یک کیت متصل به جوراب که دارای بولوتوث می باشد به اپلیکیشن ارسال می شود

بیشتر بخوانید »
ایده

گجتی ایرانی برای گم نشدن وسایل

در این ایده گجت کوچکی طراحی شده بنام فایندیما که به شما کمک می کند تا وسایل خود را گم نکنید این گجت کوچک طراحی شده به وسیله بلوتوث به اپلیکیشنی متصل است ، شما می توانید فایندیما را به دسته کلید یا کیف خودتان متصل کنید و در صورتی که فاصله پیدا کنید یا وسیله خود را گم کردید بوسیله گوشی پیدا کنید و اگر گوشی گم شد بوسیله فایندیما می تونید پیدا کنید.

بیشتر بخوانید »
ایده

دستگاه بخیه زن

این دستگاه برای مواقعی که می خواهید سریع و بدون دردسر بخیه کنید ! AIM یک دستگاه است که برای کمک به پزشکان بدون توجه به مهارت آنها توسعه یافته است. این دستگاه دارای یک چراغ ساده و یک صفحه نمایش می باشد که میزان فشار و فاصله را مشخص می کند تا بخیه به صورت صحیح انجام شود.

بیشتر بخوانید »
ابزار

کلاهی ویژه طراحی شده برای کمک به کارکنان غیر متخصص

کلاهی ویژه طراحی شده برای کمک به کارکنان غیر متخصص ، در این سیستم eHat یک کلاه سخت است که به معنای واقعی کلمه یک راهنما درون آن است. کلاه دارای دوربین در لبه و یک سیستم صوتی در نزدیکی گوش است، با این طرح کارکنان با ناظران خود ارتباط برقرار کرده و گام به گام هدایت می شوند.

بیشتر بخوانید »
ایده

ایده ای برای کنترل وسایل برقی و محاسبه میزان مصرف

پلاگین Parce One یک پلاگین هوشمند انقلابی است که امکان کنترل هر دستگاه الکترونیکی مجهز را از طریق برنامه و کنترل صدای سیری امکان پذیر می کند! این به این معنی است که شما می توانید خلق و خوی خود رابا نور تنظیم کنید، آهنگ های مورد علاقه خود را روشن کنید،و کل خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید این پلاگین را می توانید بوسیله Wi-Fi برای HomeKit (سیستم هوشمند اپل) استفاده کرد.

بیشتر بخوانید »
ایده

دستگاه تشخیص دهنده وضعیت هوا

در این ایده دستگاهی به نام FLOWطراحی شده که گازهای مضر و مواد شیمیایی موجود در هوا را اندازه‌گیری کرده و به نمایش می‌گذارد ، در این ایده سعی می شود تا شما را راهنمایی کند به بهترین مسیر هوا، شرکت Plum Labs این دستگاه کوچک را به همراه اپلیکیشن مخصوص تلفن همراه آن، در نمایشگاه CES 2017 معرفی کرد.

بیشتر بخوانید »
ایده

ایده ای برای تشخیص وضعیت باد تایر

در این ایده دستگاه کوچک طراحی شده بر روی والف تایر قرار می گیرد و بر اساس فشاری که به آن منتقل می شود led مخصوص به وضعیت روشن می شود به عنوان مثال اگر وضعیت خوب نباشد LED قرمز و در وضعیت مناسب سبز می شود .

بیشتر بخوانید »