ربات انسان نمای اطلس با قدرت تعادل فوق العاده | یک ایده
ایده

ربات انسان نمای اطلس

ایده ای که خیلی وقته در حال تکمیل شدن می باشد .ربات انسان نمای Atlas رباتی ویژه می باشد که دارای سرعت عمل بالا و قدرت تعادل فوق العاده نسبت به ربات های قبل می باشد .
این ربات دارای ۱٫۵ متر ارتفاع و ۷۵ کیلوگرم وزن ، ۱۱ کیلو گرم قدرت جابجایی می باشد ، Atlas بوسیله پیرینت سه بعدی ساخته شده است .

بیشتر بخوانید »
ابزار

ماسک جوشکاری با قابلیت های جدید

در این ایده که مشکلات فعلی که در موقع جوشکاری مثل گرما درون کلاه ،وزن سنگین کلاه ها،جریان هوای ضعیف ، گاز های سمی موقع جوش کاری ، پرتوهای مضر UV/IR وجود دارد را با طراحی کلاه مخصوص حل کرده همچنین یک سری ویژگی های جدید به کلاه طراحی شده اضافه کرده مثل اتصال به گوشی همراه ، اجازه ارتباط فوری با همکار

بیشتر بخوانید »
ایده

ربات سایبورگ

تجهیزات ایمنی روز به روز در حال تکامل است . در حال حاضر، Cyberdyne با انتشار( HAL) (Hybrid Assistive Limb) یک جهش بزرگ در تجهیزات ایمنی گرفته است. HAL اولین ربات سایبورگ در جهان است که با استفاده از آن می توان عملکردهای بدنی را بهبود، پشتیبانی و افزایش داد. اساسا، HAL هوش مصنوعی هوشمند است، کمک به فردی که دچار مشکلات حرکتی هستند HALباعث می شود که انرژی بیشتری از موتور به دست آورند.

بیشتر بخوانید »
ایده

دستگاه بخیه زن

این دستگاه برای مواقعی که می خواهید سریع و بدون دردسر بخیه کنید ! AIM یک دستگاه است که برای کمک به پزشکان بدون توجه به مهارت آنها توسعه یافته است. این دستگاه دارای یک چراغ ساده و یک صفحه نمایش می باشد که میزان فشار و فاصله را مشخص می کند تا بخیه به صورت صحیح انجام شود.

بیشتر بخوانید »
ابزار

کلاهی ویژه طراحی شده برای کمک به کارکنان غیر متخصص

کلاهی ویژه طراحی شده برای کمک به کارکنان غیر متخصص ، در این سیستم eHat یک کلاه سخت است که به معنای واقعی کلمه یک راهنما درون آن است. کلاه دارای دوربین در لبه و یک سیستم صوتی در نزدیکی گوش است، با این طرح کارکنان با ناظران خود ارتباط برقرار کرده و گام به گام هدایت می شوند.

بیشتر بخوانید »