ایده ای برای جمع آوری آب باران | یک ایده
ایده

ایده ای برای جمع آوری آب باران

ایده ای ساده برای ذخیره سازی آب باران ، این ایده در مرحله طراحی جوایز متعددی را دریافت کرده من جمله René Smeets هلند ، در این ایده مخزنی بین راه آب باران قرار داده شده تا آب به میزان لازم درون آن قرار گیرد .

بیشتر بخوانید »
ابزار

دستگاه نویزگیر ویژه صدای بیرون از ساختمان

دستگاه (SONO) به شما اجازه می دهد صداهای خارج از محیط را کنترل کنید. SONO را می توانید بر روی پنجره خود نصب کنید ، SONO نه تنها اجازه می دهد صدا های مزاحم را از بین ببرید بلکه اجازه می دهد تا شما هر صدا به صورت جداگانه کنترل کنید. شما ممکن است بخواهید صدای ساخت جاده را پاک کنید، اما صدای پرنده ها را بشنوید. این دستگاه به شما این اجازه می دهد .

بیشتر بخوانید »
ایده

پریزهای توسعه پذیر

در این طرح پریزها به صورتی طراحی شده که دارای قابلیت افزایش می باشد شما می توانید برای اطراف پایه میز از این پریز ها استفاده کنید ، طراحی انجام شده براساس خانه زنبور می باشد و با استفاده از LED طراحی شده در اطراف پریز شما به راحتی می توانید در تاریکی استفاده کنید .

بیشتر بخوانید »
ایده

ایده ای برای کنترل وسایل برقی و محاسبه میزان مصرف

پلاگین Parce One یک پلاگین هوشمند انقلابی است که امکان کنترل هر دستگاه الکترونیکی مجهز را از طریق برنامه و کنترل صدای سیری امکان پذیر می کند! این به این معنی است که شما می توانید خلق و خوی خود رابا نور تنظیم کنید، آهنگ های مورد علاقه خود را روشن کنید،و کل خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید این پلاگین را می توانید بوسیله Wi-Fi برای HomeKit (سیستم هوشمند اپل) استفاده کرد.

بیشتر بخوانید »