ابزار

پیرینتر سه بعدی طراحی شده توسط یک خانواده ایرانی

کابی‌بات: یک پرینتر مدرن سه‌بعدی
این چاپگر سه‌بعدی ساده، شیک و کوچک، بسیار آسان و کاربرپسند است و امکان آموزش و سرگرمی را برای زندگی شما به ارمغان ‌می‌آورد. این تیم سعی کرده‌ است با ارائه‌ی قیمت بسیار مناسب نسبت به پرینترهای موجود در بازار، امکان خرید حتی برای دانشجویان را فراهم آورد و کمک کند تا تمام تصورات شما به حقیقت تبدیل شود.

بیشتر بخوانید »
ابزار

ساعت ماژولار بلاکس

این ساعت فوق هوشمند دارای امکانات بی نظیر و کاملی بشرح زیر است :
ارتباط کامل با سیستم عامل های iOS و Android
دریافت نوتیفیکیشن های پیام ها از اکثر شبکه های اجتماعی
تغییر رنگ و شکل صفحه نمایش

بیشتر بخوانید »
ایده

ربات سایبورگ

تجهیزات ایمنی روز به روز در حال تکامل است . در حال حاضر، Cyberdyne با انتشار( HAL) (Hybrid Assistive Limb) یک جهش بزرگ در تجهیزات ایمنی گرفته است. HAL اولین ربات سایبورگ در جهان است که با استفاده از آن می توان عملکردهای بدنی را بهبود، پشتیبانی و افزایش داد. اساسا، HAL هوش مصنوعی هوشمند است، کمک به فردی که دچار مشکلات حرکتی هستند HALباعث می شود که انرژی بیشتری از موتور به دست آورند.

بیشتر بخوانید »
ایده

گجتی ایرانی برای گم نشدن وسایل

در این ایده گجت کوچکی طراحی شده بنام فایندیما که به شما کمک می کند تا وسایل خود را گم نکنید این گجت کوچک طراحی شده به وسیله بلوتوث به اپلیکیشنی متصل است ، شما می توانید فایندیما را به دسته کلید یا کیف خودتان متصل کنید و در صورتی که فاصله پیدا کنید یا وسیله خود را گم کردید بوسیله گوشی پیدا کنید و اگر گوشی گم شد بوسیله فایندیما می تونید پیدا کنید.

بیشتر بخوانید »