ربات انسان نمای اطلس با قدرت تعادل فوق العاده | یک ایده
ایده

ربات انسان نمای اطلس

ایده ای که خیلی وقته در حال تکمیل شدن می باشد .ربات انسان نمای Atlas رباتی ویژه می باشد که دارای سرعت عمل بالا و قدرت تعادل فوق العاده نسبت به ربات های قبل می باشد .
این ربات دارای ۱٫۵ متر ارتفاع و ۷۵ کیلوگرم وزن ، ۱۱ کیلو گرم قدرت جابجایی می باشد ، Atlas بوسیله پیرینت سه بعدی ساخته شده است .

بیشتر بخوانید »
ربات انسان نما ساخته شده با پیرینتر سه بعدی-یک ایده
ایده

ربات انسان نما

یده ای فوق العاده جذاب ، در این ایده رباتی طراحی و ساخته شده که دارای امکانات متفاوتی می باشد و همچنین تمام اطلاعات مربوط به ساخت در اختیار عموم قرار گرفته این پروژه در سایت wevolver به صورت Open Source قرار گرفته است .
این پروژه از سال ۲۰۱۲ توسط Gael Langevin طراحی و قطعه قطعه ساخته و در حال تکمیل می باشد .

بیشتر بخوانید »
ساخت ربات با استفاده از پیرینتر سه بعدی | یک ایده
ایده

ساخت ربات با استفاده از پیرینتر سه بعدی

ایده ای فوق العاده زیبا ، در این ایده رباتی طراحی شده که قابلیت برنامه ریزی ربات برای کاربر فراهم شده حتی نقشه های ساخت ربات با پیرینتر سه بعدی ارائه شده . ویژگی جالب دیگه ای که این ایده داره قابلیلت اتصال ربات با سنسور های مختلف است که می تواند به بیمارانی که دچار بیماری های حرکتی هستند کمک کند .

بیشتر بخوانید »
ایده

ربات سایبورگ

تجهیزات ایمنی روز به روز در حال تکامل است . در حال حاضر، Cyberdyne با انتشار( HAL) (Hybrid Assistive Limb) یک جهش بزرگ در تجهیزات ایمنی گرفته است. HAL اولین ربات سایبورگ در جهان است که با استفاده از آن می توان عملکردهای بدنی را بهبود، پشتیبانی و افزایش داد. اساسا، HAL هوش مصنوعی هوشمند است، کمک به فردی که دچار مشکلات حرکتی هستند HALباعث می شود که انرژی بیشتری از موتور به دست آورند.

بیشتر بخوانید »