ابزار

دستگاه نویزگیر ویژه صدای بیرون از ساختمان

دستگاه (SONO) به شما اجازه می دهد صداهای خارج از محیط را کنترل کنید. SONO را می توانید بر روی پنجره خود نصب کنید ، SONO نه تنها اجازه می دهد صدا های مزاحم را از بین ببرید بلکه اجازه می دهد تا شما هر صدا به صورت جداگانه کنترل کنید. شما ممکن است بخواهید صدای ساخت جاده را پاک کنید، اما صدای پرنده ها را بشنوید. این دستگاه به شما این اجازه می دهد .

بیشتر بخوانید »
ابزار

ایده ای برای تشخیص رنگ و فونت

آشکارساز هنری یک ابزار کوچک است که همه طراحان گرافیک باید داشته باشند. این دستگاه نوع و اندازه فونت ها و همچنین رنگ ها را تشخیص می دهد، به سادگی آن را روی سطح تصویر مانند کتاب، مجله، پوستر و غیره قرار می دهد،

بیشتر بخوانید »
ابزار

ماسک جوشکاری با قابلیت های جدید

در این ایده که مشکلات فعلی که در موقع جوشکاری مثل گرما درون کلاه ،وزن سنگین کلاه ها،جریان هوای ضعیف ، گاز های سمی موقع جوش کاری ، پرتوهای مضر UV/IR وجود دارد را با طراحی کلاه مخصوص حل کرده همچنین یک سری ویژگی های جدید به کلاه طراحی شده اضافه کرده مثل اتصال به گوشی همراه ، اجازه ارتباط فوری با همکار

بیشتر بخوانید »
ابزار

پیرینتر سه بعدی طراحی شده توسط یک خانواده ایرانی

کابی‌بات: یک پرینتر مدرن سه‌بعدی
این چاپگر سه‌بعدی ساده، شیک و کوچک، بسیار آسان و کاربرپسند است و امکان آموزش و سرگرمی را برای زندگی شما به ارمغان ‌می‌آورد. این تیم سعی کرده‌ است با ارائه‌ی قیمت بسیار مناسب نسبت به پرینترهای موجود در بازار، امکان خرید حتی برای دانشجویان را فراهم آورد و کمک کند تا تمام تصورات شما به حقیقت تبدیل شود.

بیشتر بخوانید »
ابزار

ساعت ماژولار بلاکس

این ساعت فوق هوشمند دارای امکانات بی نظیر و کاملی بشرح زیر است :
ارتباط کامل با سیستم عامل های iOS و Android
دریافت نوتیفیکیشن های پیام ها از اکثر شبکه های اجتماعی
تغییر رنگ و شکل صفحه نمایش

بیشتر بخوانید »
آموزش

آردونیو arduino

آردوینو (Arduino) یک پلتفرم اوپن سورس الکترونیک است. بدین معنی که نرم‌افزار و طرح سخت‌افزار آن به صورت آزاد در اختیار تمام افراد قرار گرفته و افراد می‌توانند به وسیلهٔ آن پروژه‌های الکترونیکی خود را به سادگی انجام دهند.

بیشتر بخوانید »
ابزار

کلاهی ویژه طراحی شده برای کمک به کارکنان غیر متخصص

کلاهی ویژه طراحی شده برای کمک به کارکنان غیر متخصص ، در این سیستم eHat یک کلاه سخت است که به معنای واقعی کلمه یک راهنما درون آن است. کلاه دارای دوربین در لبه و یک سیستم صوتی در نزدیکی گوش است، با این طرح کارکنان با ناظران خود ارتباط برقرار کرده و گام به گام هدایت می شوند.

بیشتر بخوانید »